binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'deki Yükseliş Taktiksel Bir Short Hamlesi Miydi? Bloomberg Analisti Yanıtladı

Bitcoin’deki Yükseliş Taktiksel Bir Short Hamlesi Miydi? Bloomberg Analisti Yanıtladı

Bloomber analisti Bitcoin'i değerlendirdi. 25.000$'ın önemini hatırlattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 25.000$ bandında önemli bir direnç seviyesiyle mücadele ederken, yükseliş devam edip etmeyeceğine dair endişeler artıyor.

Bitcoin’deki son yükselişin ayılar için daha fazla short akümülasyonu için taktiksel bir hamle mi olduğu? yoksa kalıcı bir yükselişin ilk ayağını mı oluşturduğu cevaplanmayı bekleyen sorular arasında yer alırken, Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone kendi beklentisini paylaştı.

“FED’in sıkılaşması süresince Bitcoin’in 50 haftalık hareketli ortalaması, 200 haftalık hareketli ortalamasının altına hiç inmedi ve şimdi bununla birlikte kriptoda 25.000$’a bir sıçrama gördük.

Bu tarz hızlı dönüşler ayı piyasalarının tipik bir örneğidir. Ancak Bitcoin 25.000$’ın üzerinde kalıcı olursa, bu FED’in hamlelerine, ABD’deki durgunluğa ve ABD hisse senedi piyasalarındaki muhtemel çöküşe ciddi bir tepki ve güçlü duruşu işaret eder.

FED’in sıkılaşma sürecinin devam ettiği göz önüne alındığında taktiksel satıcılar piyasadan gücünü kanıtlamasını isteyebilir.

Kripto paralar en riskli varlıklar arasında yer alıyor. Bitcoin 25.000$’ın üzerinde kalıcı olursa bu sadece kripto için değil, çoğu pazar için bir toparlanma sinyali verir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail