binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin'deki Yükselişle Birlikte Türkiye'de Kripto Para Şikayetleri Arttı!

Bitcoin’deki Yükselişle Birlikte Türkiye’de Kripto Para Şikayetleri Arttı!

Popüler platform Şikayetvar 2024'ün ilk dört ayında kripto para şikayetlerinin yüzde 22 arttığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve kripto paraların benimsenmesi ve kullanımı günden güne artıyor. Bu noktada kripto paralar herkesin gündeminde yer alırken, kriptoya ilişkin şikayetler de çoğalıyor.

DHA’nın haberine göre, popüler platform Şikayetvar kripto paralarla ilgili şikayetlere ilişkin verileri açıkladı.

Buna göre Şikayetvar, 2024’ün ilk 4 ayı için kripto parayla ilgili gelen şikayetleri açıkladı.

Şikayetvar tarafından açıklanan verilere göre, 2024’ün Mart ayı son 16 ayın en çok şikayet gelen ayı oldu. Mart ayında şikayet sayısı 3 bin 5223 oldu.

2024’ün ilk dört ayında şikayetler % 22 artış yaşarken, şikayet sayısı 7.711’e yükseldi. 2023 yılındaki toplam şikayet sayısının 6.296 olduğu ifade edildi.

Kripto para şikayetleri 2024 yılında artarken en çok gelen şikayetler arasında ” kripto para platform girişinde hata oluşması, hesabın sıfırlanması, kimlik doğrulamada karşılaşılan sorunlar, telefon numarası güncellemenin yapılmaması, fazla komisyon ücreti alınması, ön satıştaki fiyatların yanıltıcı olması, transfer işleminin uzun sürmesi, yavaş oluşu, yükselince satış işleminde sıkıntı çıkarmaları, düşünce de alım yaptırmamaları, müşteri temsilcilerinin yanlış yönlendirmesi sonucu işlemlerde zarar edilmesi, müşteri temsilcilerinin yatırım yaptıktan sonra ilgilenmemesi” gibi konular yer aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail