Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'e Tepki Yağdıranlar Pişman Olacaklar Mı?

Bitcoin’e Tepki Yağdıranlar Pişman Olacaklar Mı?

Takip et

Bitcoin fiyatı değer kaybetti ve 300 dolar kadar yaşanan değer kaybı piyasada yatırımcıların büyük bir tepkisi ile karşılaştı. Yatırımcı gruplar fiyatın bu kadar kısa süre içerisinde psikolojik seviye olan 10.000 dolar dengesinin altına gerilemesinin ‘kabul edilemez’ olduğuna işaret ettiler. Bir grup Bitcoin yatırımcısı ellerindeki kripto para birimlerinin bu kadar kısa sürede değer kaybetmesini beklemediklerinden yakınırken, bir grup ise yaşayacak oldukları kayıpların önemsiz olduğunu, önemli olanın yeniden 10.000 dolara yükselmesi olduğuna işaret etti.

Bitcoin’in yeniden 10.000 dolara yükselecek olduğunu kimse garanti edemeyeceği gibi ciddi düşüşlerin olmayacağını da kimse garanti edemez.

*Yatırımcıların yaptıkları yanlışlar arasında şüphesiz heyecana kapılıp bilinçsiz yatırım yapmak ilk sırada yer alıyor. Sadece Bitcoin için de değil herhangi bir yatırım aracı yükseldi diye alınmaz, düştü diye de satılmaz. Her zaman destek ve direnç seviyelerine göre bir plan yaparak kademeli olarak alım veya satım yapılır ve özellikle kripto para piyasasında mutlaka stop-loss emir kullanılmalıdır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları