Haberler

Bitcoin’i Bekleyen Fırtınalar Sert Rüzgarlara Sebep Olabilir

Bitcoin fiyatındaki artışlar devam edecek mi?

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin rüzgarının etkisi sürekli farklı yönde esiyor. Kripto para fiyatlarındaki değişimlerin etkisi sürekli değişirken, yatırımcıların fiyatlar konusunda endişe eden yatırımcılar, 2.500 dolar seviyesine kadar düşüş endişesi dolayısı ile tepki görüyor ve fiyatların yükselmesi yerine düşmesinden endişe edenlerin sayısında sürekli olarak yeni artışlar yaşanıyor. Bitcoin fiyatının düşmesinden ötürü 4.000 dolar seviyesinin neden bir türlü tutmadığı ve dengelenme sürecinde olmadığı konusunda endişe eden yatırımcılar, fiyatların yükselmesi ve düşmesi konusunda beklenti dahilinde kaldılar ve ortada kalan yatırımcılar, ne yapacak olduklarını henüz tam anlamı ile düşünemiyorlar.

Bitcoin endişe yaratıyor

Bitcoin henüz kripto para sahipleri tarafından ”kesin yükselecek” diyebilecek oldukları bir yatırım değil ve bir süre mecburen beklemek zorunda. Bitcoin sahipleri, kripto paralar konusunda ne yapacak oldukları ve fiyatların yükselip yükselmeyecek olduklarına bağlı olarak bir süre boyunca beklemek zorunda kalacaklar gibi görünüyor. Bitcoin 4.000 dolar seviyesinin üzerine çıkması durumunda tekrar alımlara olan ilgi artarsa, yatırımcıların alımlarının artmasına bağlı olarak satışların artması bekleniyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu yatırımcılara bağlı değişiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu