Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'i Yücelten Adam Back TRX'e "Shitcoin" Yakıştırması Yaptı!

Bitcoin’i Yücelten Adam Back TRX’e “Shitcoin” Yakıştırması Yaptı!

Takip et

Blockstream CEO’su Adam Back, TRX için shitcoin yakıştırması yaptı. Back’in sözleri kripto piyasasında büyük yankı uyandırdı.

Bir Twitter kullanıcısının “TRX’i destekleyerek BTC’nin benimsenmesini teşvik ediyorsunuz.” sözlerine karşılık TRX’in “shitcoin” olduğunu ileri süren Back, söz konusu kripto para birimini ne kadar değersiz gördüğünü açıkça ortaya koymuş oldu. Bununla birlikte her fırsatta Bitcoin yanlısı bir tavır çizen ünlü CEO, kripto piyasasının içinde bulunduğu durumu Roma’nın yanmasına benzetti ve “Roma yandığında, tarih kimin daha yanlış olduğunu umursamaz.” yorumunu yaptı.

Yatırımcılara Bitcoin almalarını ve hodl etmelerini tavsiye eden Back, Bitcoin’in diğer kripto paralara oranla çok daha etkili olduğunu bir kez daha dile getirmiş oldu. Adam Back’in Twitter üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğunu ve hakkındaki “Satoshi Nakamoto” yakıştırmalarını da hesaba katarsak yatırımcılara bu tarz bir tavsiye vermesi son derece önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları