Altcoin

Bitcoin’in (BTC) Yükselişi İle Balinalar Hareketlendi: Balinalar Bu 4 Altcoine Akın Etti

Bitcoin fiyatının yeniden 42.000 dolar seviyesini görmesi ile hareketlenen balinaların akın ettiği 4 altcoin belli!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeniden harekete geçti ve yatırımcısının yüzünü güldürdü.

Analistlerin bu yükseliş devamında birçok altcoin için rekor beklentileri duyulmaya başlansa da direkt olarak balinaların yöneldiği altcoinler bazı yatırımcılar için daha güvenli liman olarak görülebilir.

İlgili Haber
Analistler, 2022 Yılında Büyümeye Devam Edecek 2 Kripto Parayı Açıkladı!

Bu 4 Altcoin, Dikkat Çekiyor

WhaleStats isimli balina takip ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre, balinaların yakından takip ve hatta akın ettiği 4 altcoin bulunuyor.

Ethereum ağı üzerindeki balinalar şu an için Polygon (MATIC), Loopring (LRC) ve düşük toplam piyasa değerine sahip 2 altcoine odaklanmış durumda.

Top 1000 Ethereum cüzdanının aktivitesini inceleyen WhaleStats, MATIC’in son alımlar ile Chainlink‘in (LINK) aktivitesini geçtiğini belirtti. MATIC fiyatının hafta sonunda %10 yükseliş elde etmesi de tesadüf olamaz gibi duruyor. En büyük 4. Ethereum cüzdanının sahibi ise hafta sonu bir anda 4,73 milyon dolarlık MATIC alarak gündeme oturdu.

Balinaların peşine düştüğü bir diğer kripto para ise ZK-proof yöntemini kullanan Loopring oldu. Loopring alımlarını, GPU odaklı kripto para projesi Render Token (RNDR) takip ederken, devamında Uniswap kopyası SushiSwap (SUSHI) yüklü alımlar gördü.

Ethereum balinalarının söz konusu altcoinlere, stablecoinlerden bile çok ilgi duyması, kesinlikle kazanda kaynayan bir şeyler olduğuna işaret etmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu