Bitcoin

Bitcoin’in Her Fiyat Hamlesi Şaşırtıyor: Şimdi 10.220 Dolara Yükseldi!

Bitcoin fiyatında her yeni hamle yatırımcıları şaşırtmakta.

Nexo

Bitcoin fiyatındaki gelişmeler son birkaç gündür düşüş eğilimindeydi ve yatırımcılar 10.000 dolar seviyesinin altını bile gördüler. Bazı kripto para borsalarında 9.980 dolara kadar düşüş yaşayan Bitcoin satış fiyatının ardından yatırımcılar panik yaparak satış yapmıştı ancak yine yanıldılar. Bugün fiyat tekrar gece saatlerinde kazandığı 150 dolar artış ile birlikte 10.220 dolar seviyesine yükseldi ve kayıp yaşayarak satış yapan yatırımcıları üzdü. Kripto para piyasasında her yeni fiyat gelişmesinin ne zaman, nasıl ve ne kadar olabileceği belli olmuyor. Zira yatırımcıların çok büyük bölümü kripto para birimi fiyatlarının düşüp düşmeyecek olduğu konusunda bazı soru işaretlerine sahip olsa da çoğu yükselişten yana duruyor.

Bitcoin fiyatındaki bu son hamle ile birlikte yatırımcılar 10.220 dolardan alım yapmaya başlarken, kısa süre içerisinde Bitcoin fiyatının 10.500 dolara ulaşması ve ardından tekrar 10.800 dolar ve sırası ile 11.000 dolar ve 11.500 dolar diyerek ilerlemesi bekleniyor. Eğer aksi bir durum olursa bu beklentiler tutmayabilir. Ancak bu durumda da yatırımcılar satış hamlelerini konuşturarak fiyatları yine düşürtecek ve piyasada yeniden bir kaos ortamı yaratacaklardır.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı