Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'in Pazar Payı Artıyor

Bitcoin’in Pazar Payı Artıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En büyük kripto para birimi Bitcoin kripto para pazarında adından söz ettirmek, geleceğin kripto para birimi değil bugünün ve geleceğin kripto para birimi olarak çizgisini sürdürebilir durumda. Rekor kıracak mı, kırmayacak mı? Soruları arasında kalan Bitcoin bu dönemde yatırımcılara çok fazla kazanç vaat etmiyor olsa da gelecek birkaç ay görünüşe göre hareketli geçecek ve Bitcoin fiyatı artabilecek.

Bitcoin bugün %67 pazar payı ile pazarın büyük kısmını domine eder durumda. Pazarda tüm fiyatlar Bitcoin fiyatına ve piyasasına bağlı olarak hareket edebilir durumda. Eğer Bitcoin fiyatında düşüş olursa altcoin yatırımcıları da güven kaybı ve benzer bir takım nedenlere bağlı sebeplerden ötürü hemen satış yapma yolunu tercih ederek altcoin fiyatlarını düşürebilir. Bitcoin fiyatı artar ise yine altcoin fiyatları da artacak ancak Bitcoin’e yatırım pazarda daha etkili olduğu için büyük oranda daha çok olacak. Altcoin pazarının giderek kan kaybı yaşadığı kripto para pazarında Bitcoin pazar hacminin %67 oranı görmesi yatırımcılara güven veren bir oran olarak tarihe geçti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları