coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'in Sıradaki Hedefi Ne? Analist Ralli Sinyallerini Paylaştı!

Bitcoin’in Sıradaki Hedefi Ne? Analist Ralli Sinyallerini Paylaştı!

Tanınmış kripto para analisti Michael Van de Poppe, Bitcoin'deki son artışı değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin geçtiğimiz hafta ani ve sert düşüşler yaşadı. Ancak BTC düşüşler sonrası yeni haftaya yükselişle başladı.

Yazım esnasında 27.280 dolardan işlem gören Bitcoin’de yatırımcılar daha yüksek seviyeleri beklerken tanınmış kripto para analisti Michael Van de Poppe, son artışı değerlendirdi.

BTC’de güçlü hareketlerin olduğunu belirten Poppe, Son fiyat artışının Bitcoin’deki bir sonraki ralli beklentisini 36.000 doların üstüne yükselttiğini söyledi.

“Bitcoin son hamlesiyle tüm dipleri süpürürken, güçlü hareketler sergiliyor ve 27.200 dolara kadar geri gidiyor.

Bitcoin’deki sabır noktası 27,200 doları çevirmektir ve BTC’nin yukarı doğru devam etmesi için ilk ciddi tetikleyicidir.

Bu durumda, Bitcoin dibe yakın gözüküyor. Potansiyel olarak BTC’de 36.000 -42.000 dolara kadar yeni yüksek seviyeler hala mümkün gözüküyor.”

Bu paylaşımına ek olarak Poppe, Bitcoin’deki yükselişin haftasonu hype’ı olması halinde BTC‘nin tekrar yükselmeden önce 26.400 doları yeniden test edeceğini düşündüğünü belirtti.

Poppe’ye göre BTC yükseliş için hazır görünüyor ancak 27.200 dolar seviyesi yükseliş için kilit nokta olmaya devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail