Bitcoin

Bitcoin’in Yükselişinin Ardında Ne Yatıyor?

Bitcoin bugün 9.100 doları görebilecek gibi görünüyor.

Kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler yatırımcıların piyasaya bakış açısını olumlu olarak gösteriyor. Bitcoin fiyatının 9.000 doları göstermeye yakın hale gelmesi ile birlikte kripto para piyasasında çok sayıda yatırımcı aklında olan soru işaretlerine yanıt bulmak istiyor. Yatırımcılar kripto para birimi piyasasında büyük bir yükseliş beklerken bu yükselişlerin ardında özellikle alımların artması ve beklentilerin yükselmesi gösteriliyor.

Bitcoin’i yükseltecek en etkili sebeplerden bir tanesi ise piyasada yaşanan bölgesel alımlar. Hindistan, İran, Rusya ve diğerleri nedeniyle kripto para birimlerine yoğun bir ilgiden söz edebilmek mümkün oluyor.

Bitcoin yükselirken altcoin fiyatları yükselişe geçtiğinden tüm kripto para pazarında beklenenden daha fazla yükseliş gündeme gelebiliyor.

*Bitcoin kısa vadede yatırımcılarına iyi yükselişler gösterebileceği gibi düşüşlerde gösterebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu