Haberler

”Bitcoin’lerinizi Cüzdanlarınıza Taşımaya Hazır Olun!”

Trace Mayer'den 3 Ocak tarihi için istek.

Ünlü kripto para yatırımcılarından ve yorumcularından birisi olan Trace Mayer, kripto para sahibi herkesin 3 Ocak tarihinde ilk blok zincirinin yıldönümü dolayısı ile herkesin kendi parasal özgürlüğünü ilan etmesi gerektiğini ve herkesin 3 Ocak tarihinde kripto para cüzdanlarına Bitcoin’lerini taşımasını önerdi. Bağımsız kripto para cüzdanlarının kullanılmasını öneren Trace Mayer, bu sayede her yatırımcının kendi egemenliğini ilan edebilecek olduğunu, her yatırımcının kendi Bitcoin’lerinde hakları olduğunu ve bağımsız cüzdanlara taşıyarak bu sayede kripto para borsalarının belirli bir takım engelleri ve sınırlamalarına maruz kalmayacak olduklarını açıkladı.

3 Ocak!

Trace Mayer, 3 Ocak tarihinde bu işlemlerin yapılmasını önerirken, yatırımcıların hesaplarında bulunan kripto paralarını cüzdanlara taşıması durumunda ortaya büyük bir çekim talebi çıkması halinde fiyatların ciddi oranda düşebilecek olduğundan endişe ediliyor. Yatırımcıların kripto para alım ve satım talepleri dışında çekim taleplerinin de aniden borsa işlemlerinde büyük bir yük yaratabilecek olduğu, sonucunda ise kripto para fiyatlarında düşüş olabilecek olduğu tahmin edilmekte.

  • Trace Mayer’in önerisine destek verenlerin sayısı bir hayli yüksek.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Coindesk
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu