Haberler

Bitfinex Bakımdan Çıkar Çıkmaz Tekrar Bakıma Girdi!

Bitfinex'ten resmi açıklama yapılmaması endişe sebebi oldu.

Dünyanın sayılı kripto para borsalarından birisi olan ve bu yönü ile yatırımcıların ilk tercihleri arasında bulunan Bitfinex kripto para borsası, bugün bakıma girdikten sonra uzun saatler kapalı kaldı ve Türkiye saati ile akşam saatlerinde tekrar açıldı. Açılmasının ardından kısa sürede tekrar bakıma alınan Bitfinex, ”neler oluyor, kötü bir şey mi var?” sorularına sosyal medyadan ve internet sitesi üzerinden yanıt vermeyerek yatırımcıları endişelendirdi. Yatırımcılar borsanın tekrar bakıma alınmasını ve bakım nedeninin açıklanmamasını ”sorumsuzluk” olarak tepki gösterirken, binlerce yatırımcı panik içerisinde Bitfinex’ten açıklama bekliyor.

Kaçış başlayacak!

Bitfinex açılır açılmaz büyük bir kaçış olacağını ve borsadan binlerce yatırımcının tüm yatırımlarını farklı kripto para borsalarına aktaracak olduğunu anladı ve 20.00’da açıldıktan sonra hala kapalı. Borsanın neden kapalı olduğu konusunda açıklama yapılmazken, Bitfinex’te işlem yapamayan yatırımcılar dolayısı ile Bitcoin fiyatının satışların az olmasından kaynaklı olarak 4.000 dolar seviyesini geçmiş olabilecek olduğu iddia edilmekte. Bitfinex açılır açılmaz binlerce yatırımcının hesaplarında 0 dolar ve 0 BTC bırakarak Bitfinex’i terk edecekleri çok net.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kaynak
Bitfinex

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box