coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitfinex İsviçre Girişimlerine Başladı

Bitfinex İsviçre Girişimlerine Başladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Bitfinex İsviçre bölgesinde merkez kurabilmek için girişimlere başladı. Kripto para borsası dediğimiz zaman akla gelen ilk şirketlerden birisi. Dünya genelinde ise beş numarada yer alan ve sürekli büyüyen bir şirketten bahsediyoruz.

Bitfinex, yeni bir projesi için kısa süre öncesinde İsviçre’de merkezlemeyi hedeflediğini zaten açıklamıştı. Şirket yetkilileri, an itibari ile ekonomi dünyasının başkenti İsviçre’de konut arayışı içerisine girdi. Bunu da internet üzerinden tüm müşteri ve ekonomi dünyası ile paylaştı.

Bitfinex ve iFinex için İsviçre’de Konut Arama Süreci Başladı

Bitfinex’in CEO’su Jean-Louis van der Velde, konu ile alakalı olarak sürecin resmen başladığını ifade etti. Tek bir şirket içerisinde İsviçre’de kurulacak olan büyük bir mimari yapı ile birlikte operasyonları yepyeni bir alana taşımak hedef. Van Der Valde, konu ile alakalı olarak şöyle bir açıklamayı dile getirdi;

Bitfinex ve ana şirket olan iFinex için yeni bir konut arayışı içerisindeyiz. Birkaç yere yayılmış olan operasyonları birleştirmeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda tüm kripto para borsaları arasında en şeffafı olmak ve İsviçre regülatörünün gereksinimlerini karşılamak istiyoruz.

Dolayısı ile bu girişimin ardından şirketin borsadaki hisselerinde de yükseliş gözlemleneceği aşikar. Kripto para dünyasının devlerinden birisi, yakın zaman içerisinde İsviçre pazarına giriyor. Yatırımcılar bu durumdan son derece memnun olmalı. İlerleyen günlerde neler olacağını hep birlikte görme şansına sahip olacağız.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları