BorsaHaberler

Bitfinex Verge (XVG) ve Stellar’ı (XLM) Listelemeye Başladı

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip borsaları arasında gösterilen Bitfinex, son zamanlarda 6 tane kripto paranın sistemde listeleneceğini resmi twitter sayfasından duyurdu. Bu kripto paralar arasında hacimleri yüksek ve bir çok yatırımcının takipte olduğu Stellar ve Verge de var.

Yapılan açıklamalar şu şekilde:

Bitfinex, Stellar Lumens (XLM) kripto para birimini listelediğini kamu oyuyla paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Çekme ve yatırma işlemleri aktif edildi, alım satım işlemleri ise 11:30 da aktif olacaktır. XLM’nin, BTC, ETH ve USD ile alım satım işlemleri gerçekleştirilebilecek.

 

 

Bitfinex, Verge (XVG) kripto para biriminin sistemle listelendiğini kamu oyuna duyurmaktan mutluluk duyar. Yatırma ve çekme işlemleri aktif edildi. Alım satım işlemleri ise bugün 11:30 saatinde aktif olacaktır. XVG‘nin BTC, ETH ve USD ile alım satım işlemleri yapılabilecek.

 

Bunların yanı sıra bu kripto para birimleri de sistemde listelenmeye başlandı:

Aragon / (ANT) | Mithril / (MITH) | Dether (DTH) | Storj (STORJ)

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu