binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBitfinex Verge (XVG) ve Stellar'ı (XLM) Listelemeye Başladı

Bitfinex Verge (XVG) ve Stellar’ı (XLM) Listelemeye Başladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip borsaları arasında gösterilen Bitfinex, son zamanlarda 6 tane kripto paranın sistemde listeleneceğini resmi twitter sayfasından duyurdu. Bu kripto paralar arasında hacimleri yüksek ve bir çok yatırımcının takipte olduğu Stellar ve Verge de var.

Yapılan açıklamalar şu şekilde:

Bitfinex, Stellar Lumens (XLM) kripto para birimini listelediğini kamu oyuyla paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Çekme ve yatırma işlemleri aktif edildi, alım satım işlemleri ise 11:30 da aktif olacaktır. XLM’nin, BTC, ETH ve USD ile alım satım işlemleri gerçekleştirilebilecek.

 

 

Bitfinex, Verge (XVG) kripto para biriminin sistemle listelendiğini kamu oyuna duyurmaktan mutluluk duyar. Yatırma ve çekme işlemleri aktif edildi. Alım satım işlemleri ise bugün 11:30 saatinde aktif olacaktır. XVG‘nin BTC, ETH ve USD ile alım satım işlemleri yapılabilecek.

 

Bunların yanı sıra bu kripto para birimleri de sistemde listelenmeye başlandı:

Aragon / (ANT) | Mithril / (MITH) | Dether (DTH) | Storj (STORJ)

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail