Kripto HaberleriHaberlerBitfinex‘in CTO’su Paolo Ardoino: Yeni projeler yolda

Bitfinex‘in CTO’su Paolo Ardoino: Yeni projeler yolda

Takip et

Bitfinex‘in CTO’su Paolo Ardoino, katıldığı etkinlik kapsamında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Basına yaptığı açıklamada yeni bazı teknolojiler geliştirecek olduklarını açıklayan CTO, bu projeler sayesinde çok daha fazla başarı elde edebilecek olduklarını açıkladı. Bitfinex‘in CTO’su Paolo Ardoino, açıklamasında geliştirilecek olan teknolojilerin neler olacağı konusunda sorulan sorulara ise kesin ve net yanıt vermekten kaçındı.

Daha farklı teknolojiler ve projeler ile yatırımcıların istekleri ve yapmak istediklerini yerine getirecek olduklarını belirten CTO, bununla ilgili çalışmaların devam ettiğini ve önümüzdeki ay 5 ila 6 arasında farklı projeleri sunacak oldukları konusunda düşünceleri olduğunu ifade etti.

Önemli bir yere sahip

Kripto para borsaları arasında çok önemli yere sahip olan Bitfinex, bu ve benzer konularda sektörde en iyilerden birisi olarak tanınıyor. Bunun yanında yöneticilerinin yaptıkları açıklamalar ve sağduyulu bir yönetim olması dolayısı ile açıklamaları dikkatle inceleniyor ve dinleniyor. Yatırımcılar için bu yeni projelerin oldukça fazla önemi var iken, nasıl projelere imza atılacak olduğu şirketin gelirlerini de yakından çok fazla ilgilendiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları