Kripto Para

Bitfinex‘in CTO’su Paolo Ardoino: Yeni projeler yolda

Nexo

Bitfinex‘in CTO’su Paolo Ardoino, katıldığı etkinlik kapsamında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Basına yaptığı açıklamada yeni bazı teknolojiler geliştirecek olduklarını açıklayan CTO, bu projeler sayesinde çok daha fazla başarı elde edebilecek olduklarını açıkladı. Bitfinex‘in CTO’su Paolo Ardoino, açıklamasında geliştirilecek olan teknolojilerin neler olacağı konusunda sorulan sorulara ise kesin ve net yanıt vermekten kaçındı.

Daha farklı teknolojiler ve projeler ile yatırımcıların istekleri ve yapmak istediklerini yerine getirecek olduklarını belirten CTO, bununla ilgili çalışmaların devam ettiğini ve önümüzdeki ay 5 ila 6 arasında farklı projeleri sunacak oldukları konusunda düşünceleri olduğunu ifade etti.

Önemli bir yere sahip

Kripto para borsaları arasında çok önemli yere sahip olan Bitfinex, bu ve benzer konularda sektörde en iyilerden birisi olarak tanınıyor. Bunun yanında yöneticilerinin yaptıkları açıklamalar ve sağduyulu bir yönetim olması dolayısı ile açıklamaları dikkatle inceleniyor ve dinleniyor. Yatırımcılar için bu yeni projelerin oldukça fazla önemi var iken, nasıl projelere imza atılacak olduğu şirketin gelirlerini de yakından çok fazla ilgilendiriyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı