fbpx
Haberler

Bithumb, BAE’de Hizmet Sunmaya Başladı!

Bithumb isimli kripto para borsası BAE'de fiziksel hizmet vermeye başladı.

Güney Kore merkezli kripto para borsalarından Bithumb, Birleşik Arap Emirliklerinde hizmet vermeye başladığını ve bu ülkede kripto para borsası ve itibari para hizmetleri vermeye başladıklarını duyurdu. Ülkede herkesin kullanabilecek olduğu hizmetleri vermeye başladıklarını ve Ortadoğu bölgesine açıldıklarını açıklayan Bithumb, kripto para hizmetlerini ülkede daha çok yaymak ve BAE vatandaşlarının kripto paralara olan ilgisinin daha fazla artması için çalışmalarına devam ettiklerini açıkladı.

Resmi olarak BAE’de hizmet vermeye başlayan Bithumb’un bu ülkeyi tercih etmesinde sebep hem bölgesel olarak yakınlık, hem zengin insan sayısının fazla olmasından dolayı birinci tercihinin Ortadoğu bölgesinde bu ülke oldu.

Bithumb kripto para borsaları arasında dünyanın en fazla bilinen kripto para borsalarından sadece birkaç tanesi arasında ilk sıralarda bulunuyor. Bitcoin ve farklı kripto paraların satışlarının yapıldığı ve ilgi gören kripto para borsalarından birisi olan Bithumb, Ortadoğu bölgesinde sadece BAE’de hizmet sunmaya başladı.

BAE’de Bithumb’un verecek olduğu ilginin artması ve bu ilginin ne kadar artarsa hizmet ağının o kadar fazla gelişmesi mümkün olacak.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı