Haberler

Bitmain: Amsterdam Ofisimiz Yakında Kapanacak!

Bitmain'den yeni Amsterdam kararı.

Çin merkezli kripto para madenciliği ve madencilik teknolojileri üreticisi Bitmain, aldığı kararı basına açıkladı. Amsterdam ofisinin yakın zamanda kapanacak olduğunu ve bunun şirketin geleceği için alınan bir karar olduğunu açıklayan Bitmain sözcüsü, Henüz Hollanda’dan çıkmadıklarını ve ofislerinin kısmi olarak çalıştığını doğruladı. Ofislerinin kapanma sebebi hakkında şirketin kararı olduğunu açıklayan yetkili, madencilik sektöründe daralma olup olmadığı ve Bitmain’in servetinde düşüş var mı, yok mu bu soruları yanıtlamadı. Şirket, kripto para madenciliği ve teknolojileri üzerine yoğunlaşmış dünyanın en büyük madencilik şirketi olarak tanınmasına rağmen böylesine kararlar alması zor durumda olduğunu gösterdi.

Şirketin geleceği adına Amsterdam ve İsrail’de ofislerimizi kapatma kararı aldık. Şirket bu kararı almasının arkasında belirli nedenler ve daha iyi gelecek planları kurabilmek için bu kararları aldı ve yakında her iki ülkedende çıkacak ve kendimizi daha fazla geliştirmeye adayacağız. Bitmain bir süre sonra Amsterdam ofisini tamamen kapatmış olacak ve hemen ardından İsrail’de 300 kişiyi istihdam ettiği ofisini de kapatacak. – Bitmain şirket sözcüsü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu