Kripto Para Madenciliği

Bitmain Yeni Madencilik Ürününü Satışa Sunuyor!

Bitmain bugün S17 adı verilen ASIC madencilik cihazını satışa sunmaya hazırlandığını açıkladı.

Nexo

Bitmain’den resmi olarak yazılı yapılan açıklamada 2 adet ASIC kripto para birimi madenciliği cihazının satışa sunulacak olduğu ve ilk teslimatın 10 Kasım 2019’da yapılacak olduğu açıklandı. S17 adı verilen en önemli madencilik cihazının bugün satışa sunulması ile sektörde daha tasarruflu madencilik yapabilmek, daha az ısınan kripto para birimi madenciliği cihazları gibi sorunları ortadan kaldırmak için çalışmalarını sürdürdüğü ifade edilen Bitmain’in yeni nesil cihazlarının fiyatları hakkında kamuoyuna herhangi bir açıklama ise yapılmayarak sessiz kalındı.

Bitmain milyarlarca dolarlık servete sahip olduğu iddiaları ile gündeme gelmiş ve gündemde uzunca bir süre boyunca kalarak ardından halka arz sürecinde ciddi bir takım problemler ile karşı karşıya kalarak sessiz kalmayı uygun görerek açıklama yapmayı reddetmişti.

Bugün ayrıca bir program daha açıklayan Bitmain yönetimi eğer cihazların teslimat tarihleri gecikirse müşterilere ödeme yapabilecek bir program oluşturulduğunu ve bu programın ASIC S17 yeni nesil madencilik cihazlarının teslimi gecikir ise müşterilere para ödemek için kullanılacak olduğunu açıkladı. Yeni programın uygulanıp uygulanmayacağı ise bilinmeyen bir konu.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı