Bitcoin

Bitmex CEO’su Arthur Hayes: Bitcoin 50.000 Dolar Olacak

Bitmex CEO’su Arthur Hayes, kripto paralar hakkında yaptığı açıklama ile birlikte kripto paraların bu yıl sonunda çok daha fazla artacak olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak yakından bir açıklamada bulunan Hayes, sabah saatlerinden itibaren bir yükseliş trendi içerisine giren ve yükselişini sürdürmesi ile birlikte dip dalga iddialarını neredeyse sonlandıran Bitcoin hakkında olumlu konuştu.

Bitcoin fiyatının fazlası ile olumlu olduğunu ve daha fazla artacak olduğunu belirten Bitmex CEO’su Arthur Hayes, 50.000 dolar olmasının yıl sonunda beklenebilecek olduğunu, yıl sonunda yatırımcıların daha fazla kazanacak olduğunu açıkladı.

Kripto Paraların Yükselişi

Bitcoin hakkında bugün yaşanan artış ile birlikte yatırımcıların beklentisi de fazlası ile yükseldi ve kripto paralar hakkında yaşanan olumsuz algı sürecinin neredeyse birçok yatırımcının gözünde son bulduğu görüldü. Yatırımcıların 6.400 dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin için yatırım yapmayı sürdürmelerinin ise belirli bir artışa geldiğinde daha fazla artması, fiyatında buna paralel olarak daha fazla artış göstermesi bekleniyor.

Bitcoin 6.300 dolar bandını kırarak 6.400 dolar seviyesine yükselmesi ile dip dalga iddialarını bir nebze olsun yumuşattı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu