binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitmex CEO'su Arthur Hayes: Bitcoin 50.000 Dolar Olacak

Bitmex CEO’su Arthur Hayes: Bitcoin 50.000 Dolar Olacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitmex CEO’su Arthur Hayes, kripto paralar hakkında yaptığı açıklama ile birlikte kripto paraların bu yıl sonunda çok daha fazla artacak olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak yakından bir açıklamada bulunan Hayes, sabah saatlerinden itibaren bir yükseliş trendi içerisine giren ve yükselişini sürdürmesi ile birlikte dip dalga iddialarını neredeyse sonlandıran Bitcoin hakkında olumlu konuştu.

Bitcoin fiyatının fazlası ile olumlu olduğunu ve daha fazla artacak olduğunu belirten Bitmex CEO’su Arthur Hayes, 50.000 dolar olmasının yıl sonunda beklenebilecek olduğunu, yıl sonunda yatırımcıların daha fazla kazanacak olduğunu açıkladı.

Kripto Paraların Yükselişi

Bitcoin hakkında bugün yaşanan artış ile birlikte yatırımcıların beklentisi de fazlası ile yükseldi ve kripto paralar hakkında yaşanan olumsuz algı sürecinin neredeyse birçok yatırımcının gözünde son bulduğu görüldü. Yatırımcıların 6.400 dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin için yatırım yapmayı sürdürmelerinin ise belirli bir artışa geldiğinde daha fazla artması, fiyatında buna paralel olarak daha fazla artış göstermesi bekleniyor.

Bitcoin 6.300 dolar bandını kırarak 6.400 dolar seviyesine yükselmesi ile dip dalga iddialarını bir nebze olsun yumuşattı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail