BorsaHaberlerKripto Para

BitMEX, Piyasayı Canlandırma Umuduyla Spot Piyasayı Başlattı

Borsa, yeni bir spot pazarın perakende müşterileri cezbetmesini umut ediyor.

Mevcut kripto karmaşası borsaları harekete geçmeye teşvik ediyor. BitMEX borsası, canlanma umuduyla spot piyasayı başlattığını duyurdu:

Sektörün en eskilerinden olan BitMEX, yeni bir spot pazarın başlatılmasının perakende müşterileri cezbetmesine yardımcı olacağını umuyor.

Kurucusu Arthur Hayes’in yasal sıkıntıları sebebiyle gündem konusu olan şirket, bugün Bitcoin, Ethereum, Bored Ape Yacht Club’ın APE tokeni ve Uniswap’ın yönetişim tokeni UNI gibi kripto para birimlerinin ticaretini sunan yeni spot piyasasını açıkladı.

Yeni spot piyasa, geleneksel türev platformundan daha kolay bir kullanıcı ara yüzüne, daha farklı yazı tiplerine ve renklendirmeye sahip.

BitMEX Spot Başkan Yardımcısı Genia Mikhalchenko Bunun en son gerilemeden sonra yeni seçenekler arayan perakende tüccarlara hitap edeceğini umuyor ve “Klasik görünüm ve hislerimizden tamamen farklı.” diyor.

Önümüzdeki 12 ila 16 ay içinde ilk 15 spot pazara girmeyi umuyoruz.” diyen Mikhalchenko “Piyasa döndükçe bu dalgayı tekrar yukarı çekmek istiyoruz.

diye de ekliyor.

Gerçekçi bir yaklaşım benimseyen Mikhalchenko, BitMEX’in kapı çarpan spot ticarette oyuna geç kaldığının farkında olduğunu ve firmanın beklentileri hakkında herhangi bir “sanrı” olmadığını da belirtti.

Yine de -içinde bulunulan mevcut piyasa durumuna atıfta bulunarak- olup biten her şey göz önüne alındığında firmanın yeni kullanıcılara 1 milyon dolarlık kripto hediye etme planının yeni hizmete kaydolmak için bir teşvik olabileceğini de sözlerine ekledi.

Bilindiği gibi BitMEX borsası sadece kaldıraçlı işlemlere izin veren bir platform olarak öne çıkıyordu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu