binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitMEX'in Kurucusu Arthur Hayes, Bu Altcoinden 500.000 Dolarlık Alım Yaptı! Maliyeti Ne...

BitMEX’in Kurucusu Arthur Hayes, Bu Altcoinden 500.000 Dolarlık Alım Yaptı! Maliyeti Ne Kadar Oldu? İşte Detaylar

BitMEX'in kurucusu Arthur Hayes, Wintermute aracılığıyla bu altcoinden 500.000 dolarlık alım yaparak önemli bir yatırım yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, Wintermute aracılığıyla 500.000 dolarlık PENDLE satın alarak PENDLE’a önemli bir yatırım yaptı. Bu son satın alma, Hayes’in elindeki toplam PENDLE miktarını yaklaşık 8,08 milyon USD değerindeki 1,555 milyon PENDLE’a çıkardı.

BitMEX Kurucusu Arthur Hayes PENDLE’a Önemli Bir Yatırım Yaptı

Hayes’in PENDLE tokenları için ortalama maliyeti yaklaşık 2,02 dolardır. Mevcut piyasa değeriyle, bu yatırımdan elde ettiği kazancın yaklaşık 4,89 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor ve bu da yatırımından önemli bir getiri anlamına geliyor.

Hayes, son blog yazısında PENDLE’a ilişkin yükseliş görüşünü dile getirmişti. “Daha fazla Pendle satın alacağım,” diyerek tokenin potansiyeline duyduğu güvenin sinyalini verdi.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Vadeli İşlemlerden Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesini Güncelleyecek

Kripto para sektöründe tanınmış bir figür olan Hayes’in bu hamlesi, kripto alanındaki geçmişi ve etkisi göz önüne alındığında, diğer yatırımcıların da aynı şeyi yapmasını sağlayabilir.

PENDLE, merkezi olmayan finansa (DeFi) yenilikçi yaklaşımıyla tanınan ve kullanıcılara yield farming ve likidite sağlama olanağı sunan bir kripto para birimidir.

Hayes’in PENDLE’a yaptığı yatırım, kripto ekosisteminde gelecek vaat eden projeleri belirleme konusundaki geçmişiyle uyumludur.

Hayes, PENDLE’daki hissesini artırmaya devam ettikçe, piyasa gözlemcileri dijital varlığın performansını ve daha geniş kripto para piyasası üzerindeki etkisini izlemeye hevesli olacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail