XRP

Ripple’dan Bitstamp Kripto Para Birimi Borsasına 50 Milyon Dolarlık XRP Aktarıldı

Sık sık XRP satışlarıyla gündeme gelen Ripple yeni bir adım daha atarak Bitstamp kripto para birimi borsasına tam 220 milyon XRP gönderdi.

Nexo

Ripple’dan henüz açıklama yapılmamış olmasına rağmen Bitstamp isimli kripto para borsasına bugün gün içerisinde yeni bir aktarımdan söz edildi. Twitter’da anlık büyük kripto para işlemlerini aktif olarak takip eden bir hesapta yayınlanan XRP transferi ile ilgili Bitstamp borsasından da bir açıklamanın gelmediği öğrenildi.

XRP satışları ile sürekli olarak tepki çeken ve çok sayıda kripto para birimi sahibinin XRP satışlarını derhal durdurması uyarısında bulunan Ripple’ın bu adımı aslında bilinen ve devamlı uygulanan bir prosedür. Ripple ODL ile gerçekleşen ödemeler için daha önce birçok kripto para borsasına XRP satmıştı.

Bugün Bitstamp borsasına yapılan 50 milyon dolar değerindeki 220 milyon XRP’nin ODL ödemeleri için yapıldığı ifade ediliyor ve Bitstamp borsasının Ripple ile ödeme yöntemi ODL’deki ortaklarından olduğu biliniyor.

Ripple gelen tepkilere aldırmayacağını bir süre önce göstermiş ve bu konuda ”sürekli ve sık” satışlar yaptıklarını, en baştan beri böyle bir karara varmış olduklarını açıklamıştı. Ayrıca son yapılan açıklamada Ripple şirketi “XRP fiyatı bizim için önemli değil” diyerek yatırımcıları bir hayli kızdırmıştı.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı