binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumBitwise Baş Yatırım Sorumlusu, Ethereum ETF'leri Hakkında Konuştu: Mayıs'ta Büyük Olay Gerçekleşecek...

Bitwise Baş Yatırım Sorumlusu, Ethereum ETF’leri Hakkında Konuştu: Mayıs’ta Büyük Olay Gerçekleşecek Mi?

Bitcoin Spot ETF sahibi Bitwise'ın üst düzey yöneticisi, Ethereum Spot ETF'lerinin durumu hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitwise Asset Management’ın Baş Yatırım Sorumlusu Matt Hougan, yakın tarihli bir yuvarlak masa tartışmasında, Ethereum ETF’lerinin nihai onayına olan güvenini dile getirdi.

Hougan, “İster Mayıs ayında ister daha sonra onay alalım, ETF’nin piyasaya sürülmesinin daha düşük maliyetli olduğunu ve bu varlık sınıfına erişmek isteyen yatırımcılar için daha iyi korumalar sağladığını gösterdik; bu yüzden bir Ethereum ETF’sinin olup olmayacağı değil, ne zaman olacağı meselesi olduğunu düşünüyorum” dedi.

Bitwise halihazırda bir spot bitcoin ETF’si çıkarmış durumda ve spot Ethereum ETF’si için de başvuruda bulundu. Firma, kripto para ETF’lerinin geleceği konusunda iyimser ve Hougan, “Kripto için ETF çağına girdik insanlara istediklerini vermek için bu harika ürünü kullanacaksınız” dedi.

İlgili Haber  Bitcoin ve Ethereum Dışında Diğer Altcoinlerin de Spot ETF'leri Onaylanacak Mı? Dev Şirketin ETF Şefi Cevapladı

Bununla birlikte geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında Hougan, sektör genelinde ETF’lere %1’lik bir tahsisatın kripto para alanına 1 trilyon dolarlık giriş olacağı anlamına geldiğini söyledi.

ProShares Yatırım Stratejisi Başkanı Simeon Hyman da bu düşünceleri yineleyerek piyasanın eninde sonunda diğer kripto paraları da kapsayacak şekilde genişleyeceğini öngördü. “Hepimizin katılabileceği ölçekte ve büyüklükte başka birkaç kripto para ETF’sinin ortaya çıkmayacağını hayal edemiyorum. Bu gerçekleşmek zorunda” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail