Kripto HaberleriBitcoinBitwise CIO'su 2022'de Patlayacak Projeleri Açıkladı! Bitcoin İçin Hedef Verdi!

Bitwise CIO’su 2022’de Patlayacak Projeleri Açıkladı! Bitcoin İçin Hedef Verdi!

Takip et

Bloomberg Technology ile röportaj yapan Bitwise Asset Management Baş Yatırım Sorumlusu Matt Hougan, hafta sonu yaşanan sert düşüşler sonrası çok konuşulacak Bitcoin ve kripto para tahminlerini açıkladı.

Kripto para analistleri 2021 yılında Bitcoin’in 100.000 $’a ulaşacağını tahmin ederken yıl sonu yaklaşıyor ve Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi 69.000 $ seviyesini bile geçemedi. Bu bağlamda kripto para analistleri Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 $’a ulaşabileceği konusunda şüphe duymaya başladıklarını söylemeye başladı.

Bitwise CIO’su Matt Hougan da Bitcoin’in yıl sonu hedefi konusunda şüphe ile yaklaştığını belirterek yaşanan ani düşüşün ardından Bitcoin’in önümüzdeki üç hafta içinde ATH’sini kırıp 100.000 $’a çıkmasını mümkün görmediğini söyledi.

“Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 $ olması zor bir tahmin. Bence 2022’de 100.000 $ hedef olabilir ama bu yıl o kadar emin değilim.”

2022 yılında Bitcoin’deki potansiyel ralli hedefinin kurumsal yatırımcılar tarafından da destekleneceğini söyleyen Hougan pek çok sayıda kurumsal şirketin kripto pazarına ilk kez girdiğini ve bunun devam edeceğini ifade etti.

Ethereum Tabanlı Projeler Patlama Yaşayacak!

Bitwise CIO’su Matt Hougan, Bitcoin dışındaki altcoinlerin ve yeni teknolojilerin artan potansiyeline dikkat çekerek şunları söyledi:

“Yatırımcılar Ethereum, Solana veya Polygon’a yönelecek. Zira yatırımcılar, kripto para birimlerinin Bitcoin’den daha fazlası olduğunu anlamaya başlıyor.  Gelecek yıl için daha büyük bir hikaye varsa bunların DeFi, NFT, Web3 veya Metaverse gibi kripto para birimleri olacağını tahmin ediyorum.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
EMRHYLDZ

#Raca #RadioCaca
Bunların başında geliyor mesela, hem proje hem de Binance CEO’su Cz’nin ve Elon Musk’ın annesinin savunduğu arkasında durduğu kaliteli bir proje. 2022`de Binance listelenmesinin ardından güzel bir patlama yapacağını düşünüyorum.
Yatırım Tavsiyesi Değildir elbette, araştırın mutlaka..

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları