bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBorsaBlockchain.com The PIT Borsasını Hizmete Açıyor

Blockchain.com The PIT Borsasını Hizmete Açıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para cüzdanı sağlayıcısı olan Blockchain.com tarafından yapılan açıklamaya göre The PIT isimli entegre kripto para borsası bundan sonra 200’ün üzerinde ülkede 26 farklı dil ile hizmet sunarak kripto para borsalarında sorun yaşayan yatırımcılara yol gösterici olacak.

Birçok kripto para borsasının güvenlik ve sistem anlamında eski nesil teknolojilere bağlı olduğunu ve bunun son dönemde büyük sorunlara ve kayıplara yol açtığını açıklayan Blockchain.com yetkilisi, konu hakkında yeni başlattıkları kripto para birimi borsası hizmeti sayesinde bu tür sorunların üzerinden gelecek olduklarını, yasal olarak sorunlar yaşama riskinin kendileri açısından mümkün olmadığı için güvenilir kripto para borsası arayanlara en iyi alternatifin The PIT olacağını açıkladı.

Bitcoin ve birçok farklı kripto para biriminin gelecekte sunulacağı platformda ilk 10.000 üye için ilk 30 gün herhangi bir komisyon olmadan kripto para işlemleri yapmaları sağlanacak. BTC, ETH, BCH, LTC, USDT ve PAX platformda ilk eklenen kripto paralar olsa da gelecekte çok daha fazla ülkeden daha fazla sayıda kişinin borsayı kullanması ile hem seçenekler artacak, hem kripto paralar.

Ayrıca borsa Türkiye’den gelen kullanıcılara da hizmet verecek ve iddiaya göre yakın zamanda bazı Türk bankaları ile anlaşıp yatırımcıların Türk Lirası cinsinden paralarını çekebilmesine imkan sağlayacak.

Piyasa İçin Çok Önemli

The Pit üzerinden işlemlerin anında gerçekleşeceğini ifade eden borsa yetkilileri, çoğu kripto para borsasında yaşanan gecikme ve çökme sorunlarının bu borsa ile tamamen ortadan kalkacağını ifade ediyor. Yaklaşık 40 ila 50 milyon kullanıcıyı bünyesinde bulunduran Blockchain.com, bu girişim ile dünyada çok fazla ses getireceğe benziyor. Ayrıca bu girişim tüm global haber sitelerine konu oldu ve kripto paraların daha fazla duyulmasında ve güven kazanmasında çok etkili olacağa benziyor.

Borsaya bu linkten ulaşabilirsiniz: https://pit.blockchain.com

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları