Kripto HaberleriBlockchainBlockchain Tabanlı Mobil Uygulama: WhenHub Interface Yayında

Blockchain Tabanlı Mobil Uygulama: WhenHub Interface Yayında

Takip et

Blockchain tabancı yeni nesil mobil uygulamalar içerisinde fark yaratacak olan WhenHub Interface resmen ücretsiz olarak yayında. Blockchain artık dünya genelinde yaygın bir sistem altyapısı olarak dikkat çekti. İnsanlar bu sistemi kripto paralara has bir sistem olduğunu zannediyor ancak durum bundan tamamen farklı şekilde ilerliyor.

Bu uygulama, insanların birçok farklı alanda konunun uzmanları ile iletişime geçebilmeleri açısından geliştirilmiş bir hizmet modeli. Öyle ki kısa süre içerisinde dünya genelinde popüler hale gelecek bir proje. Blockchain altyapısına sahip olması da bizi ilgilendiren diğer kısım.

WHEN Token ICO Süreci De Duyuruldu

Tabi ki tek başına bir mobil uygulama projesi olmayacağını da söyleyelim. Bu anlamda yeni bir kripto para projesi de geliyor. WHEN Token, şirketin bu anlamda ki alternatif girişimi olacak ve kısa süre içerisinde ICO sürecine başlayacak.

WhenHub Interface uygulaması şirketin ana hizmet kapsamı olacak. WHEN Token, Blockchain altyapısı sayesinde yatırım piyasalarında daha farklı alternatifler sunabilmek için ileri götürülecek. Dolayısı ile yepyeni bir girişim projesinin arefesinde yer alıyoruz. Şirket kanadından açıklama ise şu şekilde;

ICO projelerinin yatırımcıları, ekibimizin yüksek kaliteli bir ürünü daha ileri taşıma yeteneklerine ve deneyimlerine güvenebilir. Sadece 60 gün gibi kısa bir zaman içerisinde çok yönlü Blockchain Akıllı Sözleşme ile birlikte iOS ve Android için bir mobil uygulama hazırlamayı başardık, geliştirdik ve hizmete sunduk. Şu an bir “white paper”ın çok ilerisinde yer alıyoruz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları