BitcoinBlockchainHaberler

Blockchain’in “Jeanne d’Arc”ı Hayatını Kaybetti

Bitcoin destekçisi Toni Lane Casserly Blockchain ve kripto para piyasasının en önemli isimlerinden biriydi.

Blockchain’in Jeanne d’Arc’ı lakabıyla anılan 29 yaşındaki Bitcoin girişimcisi Toni Lane Casserly’nin geçen hafta hayatını kaybettiği öğrenildi. Casserly’nin babası Facebook’tan yaptığı açıklamayla kızının 14 Nisan’da hayata veda ettiğini açıkladı. Genç girişimcinin ölüm nedeni henüz bilinmiyor.

Birçok kesimin övgüyle bahsettiği ve önde gelen kripto para konferanslarının aranan ismi Casserly, aynı zamanda tanınmış kripto para haber sitesi Cointelegraph’ın da kurucu ortağıydı.

Blockchain teknolojisinin insanoğlu için son derece önemli bir araç olduğunu düşünen ve ateşli bir Bitcoin savunucusu olan Cassherly, Singularity Üniversitesi de dahil olmak üzere önde gelen birçok şirket ve organizasyona da danışmanlık hizmeti vermekteydi. Çok yönlülüğüyle tanınan genç girişimcinin tüm bu görevlerinin yanı sıra Bitcoin tarafından finanse edilen Sierra Leone’deki bir hayır kuruluşunun da yöneticiliğini yapmakta idi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu