Sponsorlu

Blockstream’in Liquid Network’ü üzerinden satılacak olan ilk token olan BTSE Token Mart’ta Satışa Çıkıyor

Kripto para teknolojileri geliştiren öncü firma BTSE, borsasının tokenı olan BTSE Token’ı Blockstream’in Liquid Network’ü üzerinde 5 Mart 2020 tarihinde halka arz edecek.

BTSE CEO’su Jonathan Leong konu ile ilgili “Token’ımızın özel satış sürecini FBG Capital, Lemniscap, CMS Holding, Taureon Capital, GBCI Ventures ve BCB Blockchain gibi firmalar ile tamamladık, sıra halka arza geldi” dedi.

BTSE Token halka arz sürecinden 2 saat sonra BTSE borsasında işlem görmeye başlayacak. $2 satış fiyatı ile kullanıcılar 1 ila 25.000 token arasında diledikleri miktarda alım yapabilecekler. Token satış süreci boyunca yalnızca 1 milyon adet token satışa sunulacak.

BTSE borsasının tokeni aynı zamanda Liquid Network üzerinde çıkartılan ilk token olma özelliğini taşıyor. Liquid Network Bitcoin için oluşturulmuş özel ilk yan zincir teknolojisi olarak tanıtılıyor.

Blockstream CEO’su Adam Back “Liquid Network üzerinde token yaratılıyor olması bizi de heyecanlandırıyor, BTSE’nin borsa tokenine ev sahipliği yapıyor olmak güzel birşey” dedi ve açıklamasına şunları ekledi: “Bir borsanın tokeni için Liquid Network son derece iyi bir seçim; hızlı transfer süreleri ve borsalar arası settlement ağı trade yapan insanlar için büyük kolaylıklar sağlayacak. Liquid Network üyesi tüm borsalar arası kullanıcılar paralarını saniyesinde hiçbir ücret ödemeden transfer edebilecek ve arbitraj fırsatlarını değerlendirebilecek.”

BTSE yenilikçi özellikler sunan bir borsa olduğu için çok rağbet görüyor. Yılın başından bu yana BTSE’nin Future işlemlerinde günlük hacim 40 Milyon Dolardan 250 Milyon dolara yükselerek 6 kattan fazla artış gösterdi.

BTSE Token borsada işleme başladığında 7 kripto para ve 10 fiat para çiftine karşı işlem görmeye başlayacak. BTSE Token tutan kullanıcılar borsada daha düşük komisyon hakkı kazandığı gibi işlem limitlerinde yükseliş, özel işlemlerde indirimler, yüksek referans komisyonları ve özel programlara katılım hakkı gibi pek çok özellikten faydalanabilecekler.

Borsa token ın lansmanı için ayrıca “All-In-One Order Book” isimli inovatif özelliğini de yayına alacak. Bu özellik ile tüm işlem yapılan çiftlerdeki emirler tek defterden takip edilebilecek, böylece defterler arası likidite ve fiyat farklılıkları gibi trader sıkıntıları tarihe karışacak.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.btse.com/en/home/

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu