binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance CoinBNB Ağı Ethereum'la Aynı Gün Önemli Bir Güncelleme Yapacak!

BNB Ağı Ethereum’la Aynı Gün Önemli Bir Güncelleme Yapacak!

Binance, BNB Smart Chain ağında Planck" isimli hard fork'un gerçekleşeceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘in blok zinciri olan BNB Smart Chain 2022 yılının sonlarına doğru bir hack olayıyla karşı karşıya kalmıştı.

Bu olaydan sonra güvenliğe daha fazla önem veren Binance, güvenliğe odaklanan “Planck” isimli hard fork’a hazırlandığını açıkladı.

Binance blog yazısında BNB Smart Chain ana ağının, “Planck” isimli planlanmış bir hard fork yükseltmesine hazırlandığını belirtti.

Planck hard forkunun 12 Nisan 2023 05:30 UTC’de gerçekleşmesi planlanıyor.

BNB Zincir ekibi bu yükseltmenin BNB Smart Chain ağına daha fazla gelişmiş güvenlik getireceğini söyledi.

“Bu yükseltme BNB Beacon Chain ve BNB Smart Chain arasındaki zincirler arası köprü için çeşitli güvenlik geliştirmeleri sunar.

Plank yükseltmesi sayesinde BNB Chain, blockchain ağının güvenliğini, verimliliğini ve birlikte çalışabilirliğini geliştirmeyi planlıyor.”

BNB Zincir ekibi son olarak yaklaşan Planck yükseltmesine sorunsuz bir geçiş sağlamak için tüm katılımcılara bu yükseltmeye göre hazırlanmaları gerektiğini söyledi.

Ekip ana ağdaki doğrulayıcılar ve tam düğüm operatörlerine hard fork’u etkinleştirmek için yazılım sürümelerini 12 Nisan’dan önce en son yazılım olan v1.1.21 sürümü olarak güncellemelerini tavsiye etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail