BitcoinHaberler

Bobby Lee, SegWit2x Konusundaki Pişmanlığını Dile Getirdi.

Ballet cüzdan firmasının CEO’su hata yaptığını itiraf etti.

BTCC kripto para borsasının kurucu ortağı ve aynı zamanda Ballet cüzdan firmasının CEO’su olan Bobby Lee, dün attığı tweetlerle pişmanlığını dile getirdi.

Lee atmış olduğu tweette şunları yazdı:

İki yıl önce Segwit2x’in Bitcoin için en iyi yol olduğunu düşünüyordum. O zamandan bu zamana fark ettim ki bu inanılmaz tehlikeli ve sorumsuzcaymış. Devamlı hard fork durumu vb. tehditlerin olması gibi durumlar fikir birliği olmadan son derece tehlikeli durumlar doğurabilir.

Bugün gelinen nokta bu olsa da Lee, bir zamanlar SegWit2x’in en büyük destekçilerinden biriydi. Oysa dün attığı tweetin son iki cümlesi şöyleydi: Mea culpa! (Benim hatam!) Bitcoin, gerçek Bitcoin’dir.

Bu açıklaması ile geçmişte Bitcoin’in yavaş kaldığı ve güncellemesi gerekip Hard Fork’a uğraması gerektiğini ifade eden Lee, BTC’nin şu anki gücünü tekrar anladığını ve BTC’nin algoritmasının ve işleyişinin son derece sağlam olduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu