binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBoğaya Hazırlık Yapan Kurumsal Balina Binance’ten 23 Milyon Dolarlık Altcoin Alımı Yaptı!...

Boğaya Hazırlık Yapan Kurumsal Balina Binance’ten 23 Milyon Dolarlık Altcoin Alımı Yaptı! İşte Tercih Ettiği Üç Altcoin!

Boğaya hazırlık yapan Falcon X dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'ten yaklaşık 23 milyon dolarlık alım yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasındaki büyük kurumsal yatırımcılar arasında yer alan şirket Falcon X altcoin alımlarına devam ediyor.

Lookonchain‘in yaptığı paylaşıma göre Falcon X boğaya hazırlık yapıyor. Bu noktada Falcon X dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ten yaklaşık 23 milyon dolarlık alım yaptı.

Buna göre Falcon X, Binance’ten 12,14 milyon dolar değerinde 10 milyon Immutable X (IMX), 7,4 milyon dolar değerinde 3,4 milyon Lido DAO (LDO) ve 3,86 milyon dolar değerinde 4,23 milyon Polygon (MATIC) satın aldı.

Falcon X’in son altcoin alımını yorumlayan analistler, satın alımların FalconX’in uzun vadeli yatırım stratejisinin ve portföyünü çeşitlendirme çabalarının bir parçası olduğunu belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail