blank
AnalizBitcoin

Bomba İddia: En Büyük Bitcoin Rallisi Başlıyor!

Şuanda kripto para piyasasının yüzde 46’sına tek başına sahip olan lider kripto para Bitcoin, yükselişini emin adımlarla sürdürüyor. An itibari ile 7750 dolar seviyelerinde işlem gören BTC’nin önünde 8000 dolarlık bir direnç mevcut.

Bir çok analist yaptığı açıklamalar ile Bitcoin’in bu direnç aşıldıktan sonra tarihin en büyük rallisine başlayacağına değindi.

Ünlü Analistlerden Gelen Yorumlar Şu Yönde

eToro’nun piyasa analistlerinden biri olan Mati Greenspan, resmi twitter hesabından:

Tarihteki en büyük Bitcoin boğa piyasasının eşiğinde olabiliriz.

şeklinde açıklamada bulundu.

Capco’nun kripto para liderlerinden biri olan Romal Almazo, beklenen boğa piyasasının her zamankinden farklı olacağına değinerek; bunun sebebinin Blackrock olduğuna değindi ve ekledi:

Blackrock ile kurumsal yatırımcıların sektöre girişi büyük bir yenilik olacak. Kripto para piyasasının günlük hacmi, FX piyasalarına göre kıyaslandığında yüzde 1’den daha az. Bunun unutmamak gerekir. Tarihin en büyük yükselişini mümkün kılacak kişiler büyük yatırımcılar olabilir.

Türkiye’den de onbinlerce takipçisi olan kripto para analistleri boğa sezonunun çok yakın olduğunu ve gelmesinin an meselesi olduğunu dile getirdi.

Bu yapılan yorumlara destek geldiği gibi, bir çok kesimden kötü yorum da geldi. Bitcoin’in bu direnç seviyelerini kıramayıp tekrar 5000 dolar seviyelerine gerilecek olduğunu düşünenlerin sayısı hiç de az değil.

Ancak önümüzdeki bir kaç gün içerisinde Bitcoin‘in direnç seviyelerini kırıp kıramayacağı, “rekor mu kıracak?” yoksa “dibe mi vuracak?”sorularına cevap bulacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu