Haberler

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse: Visa’nın Son Alımı Benim İçin Şaşırtıcı Olmadı

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Visa'nın satın aldığı Plaid ile ilgili açıklama yaptı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Visa’nın Plaid platformunu satın alması ile ilgili açıklama yaptı.

İlgili Haber
Visa, Plaid'i Satın Alıyor

Garlinghouse, açıklamasında bu satın alma olayında sürpriz olmadığını, kendisinin böyle bir konuda 2020 yılında daha büyük satın alımlar ve daha büyük beklentilerinin olduğunu açıkladı. Yaptığı açıklamada kripto para birimi ile ilgili direkt olmasa bile dolaylı olarak kripto paralarla ilgili olan Plaid’nin satın alınmasının şaşırtıcı olmadığına değinen CEO, XRP ile ilgili yapılan eleştiriler ve Ripple hakkındaki eleştirilere yanıt vermedi.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kendisine yönelik eleştiriler ve şirketine yönelik eleştirilere yanıt vermezken bu konuda açıklama yapması da kısa süre içerisinde yatırımcılardan tepki gördü. Bazı yatırımcılar CEO’nun bu olaylarla değil, Ripple’ın ‘kötüye giden durumu’ ile bu kadar fazla ilgilenmesi gerektiğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu