Kripto HaberleriHaberlerBrezilya hükümeti sert önlemler alabilir

Brezilya hükümeti sert önlemler alabilir

Takip et

Brezilya’da hükümetin kripto paralar konusunda çok sert önlemler alabilecek olduğu iddia edildi. Kripto paralar konusunda yaptığı açıklama ile geçtiğimiz gün kripto paraları sorgulamaya başlayan ve kripto para borsaları aracılığı ile yapılan sorgulamalar sayesinde ülkede olup biteni görecek olan hükümeti bu kararının gelecek birkaç hafta içerisinde daha fazla artabilecek olduğu ve kripto para borsalarının sorgulaması sonrasında alınması gereken önlemler ve daha fazla yasal adımın atılabilecek olduğu iddia edildi.

Brezilya mafya, uyuşturucu kartellerinin çok olduğu bir ülke olmasından dolayı ülkede mafya babaları olarak tabir edilen borç veren ve bir takım kötü işleri yapan grupların artık kripto paraları kullanmaya başlamalarının yakalanmamaları için bir önlem olduğu, bunun ise Brezilya hükümetinin güvenini düşürdüğü ve ülkede daha faza olayların işlenmesinde etkili sonuçlar alınabilecek olduğunu gösterdiği açıklandı.

Brezilya’da sert önlemler kapıda

Sert engellemeler ve kripto paraları kullananlar hakkında yasaklar alması beklenen ülkede, nasıl yasakların devreye alınacak olduğu ve yasakların nasıl olacak olduğu konusunda hala net bir açıklama yapılmış değil. Sadece, Brezilya’da kripto paraların araştırma altında olduğu açıklanmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları