Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.400 Dolara Yükseldi!

Bitcoin fiyatında yeniden bir yükseliş gündeme geldi.

Nexo

Kripto para yatırımcıları bugün 9.400 dolar seviyesini yeniden gördüler. Bitcoin’in kısa vadede yükselmesi ve düşmesi ile ilgili analistler kısa süre içerisinde beklentilerinin düşük olmadığını ve fiyat artışlarının olabileceğini öngörse de yatırımcılar kısa vadeli olarak yapılacak olan yatırımların geri dönüşünün iyi olabilecek olduğunu öngörmeye başladılar.

Kısa vadede Bitcoin fiyatı ne kadar olacak? Bitcoin fiyatı yükselecek mi? Soru işaretlerine yanıt arayan binlerce BTC yatırımcısı bu konuda kendilerine verilecek olan tavsiyelere göre hareket etmek istiyor ve 9.400 dolardan alım yapmanın doğru olabilecek olduğunu düşünüyor.

Bitcoin 9.400 dolardan kendisine alıcı ararken 9.400 doların kısa vadeli yatırımlarda bile 10.400 dolara yükselme beklentisi olduğu için yükseliş görmesi mümkün.

200 dolar artış sonrasında 9.400 dolara yükselen BTC’nin kısa vadeli olarak ne kadar fazla insan tarafından tercih edilecek olduğu ise merak konusu.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı