AltınAnalizBitcoin

“BTC Bu Yıl 54 Bin Doları Görür Ancak Gelecek Yıl…”

Piyasa teknik rehberlik platformunun baş piyasa stratejisti Gareth Soloway, BTC ile ilgili endişeli konuştu.

Bitcoin son günlerde yükseliş yaşamış ve 50.000 dolar üzerine kendini tekrar atmış olsa da endişeler hala tamamen bitmiş değil.

Piyasada “ayıda mıyız? boğada mı?” sorusuna henüz net bir cevap alınamamışken bu konu hakkında son yorum, piyasa teknik rehberlik platformunun baş piyasa stratejisti Gareth Soloway’den geldi.

BTC için endişelerin devam ettiğini ancak altın için durumun tam tersi ilerlediğini belirten Soloway, 2022’de altının hem BTC’yi hem de borsayı geride bırakacağını öngörüyor.

Altın üzerinde boğa gibiyim. Bence altın 2022’deki en büyük performans olacak ve bu güzel kama deseninin burada listelerde oluştuğunu görebilirsiniz.

Soloway ayrıca altının, artan enflasyon ve faiz oranlarındaki potansiyel artış sayesinde 3.000 dolarlık fiyat hedefini tutturabileceğini de iddia etti.

Sonunda herkesin altına döneceğini sözlerine ekleyen Soloway Bitcoin ile ilgili bu yılın sonu itibarı ile çok karamsar değil.

Mevcut volatilite ile Bitcoin’in önümüzdeki üç hafta içinde 54.000 doların üzerine olmasını beklediğini belirten Soloway, “BTC ile ilgili en büyük endişem, daha uzun (dönem) grafikte gördüklerimiz.” dedi.

Baş piyasa stratejisti önümüzdeki 6 ay içinde kripto para biriminin ayı olmasını bekliyor. Lider kripto para biriminin 2022’de yaklaşık 30.000 hatta 20.000 dolara kadar düşmesini bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Keşke oralara kadar inse hee herkez onu alir


Başa dön tuşu