bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoin"Bu 5 Altcoin Patlamaya Hazılanıyor!"

“Bu 5 Altcoin Patlamaya Hazılanıyor!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sektörün ünlü isimlerinden Lark Davis, büyük patlama yapacağına inandığı 5 altcoini sıraladı!

Davis’in 100 kat değer kazanmasını beklediği DeFi altcoinleri şunlar: Akropolis (AKRO), Meta-mstable (MTA), Tellor (TRB), bZx (BZRX) ve Kava (KAVA).

Her bir altcoini tek tek ele alan analist bakın neler söyledi:

Listenin başına koyduğu AKRO’nun mükemmel bir DeFi ürünü olduğunu belirten Davis, Sparta gibi yetersiz teminatlandırılmış (borçlu teminatın %50’sini sağlıyor) kredilerin alınmasını mümkün kılan projelerden olduğunu belirttiği AKRO’nun bu yönüyle oldukça havalı olduğunu düşünüyor. Bu özelliğe ilaveten farklı DeFi protokollerinden maksimum kullanılabilir APR sağlanmasına yardımcı olmak adına entegre getiri ve tekrar dengeleme yoluyla pasif olarak verim oluşturmaya imkan tanımasının da önemli özellikler olduğunu belirtti.

MTA’nın ise yukarı yönlü ilerleme potansiyeline sahip olduğunu belirten Lark Davis, stablecoin pazarının çok hızlı şekilde büyüdüğünü ifade etti ve MTA’nın stablecoinleri birleştirme ve takasları tek bir sağlam standartta bir araya getirme özelliklerini hatırlatarak söz konusu protokolün stablecoinler için benzersiz tasarruf seçenekleri sunduğunu ve sıfır kayma ile stablecoin alım satımının mümkün olduğunu ifade etti.

Tellor’ın (TRB) ise oracle alanında önemli bir rol üsteleneceğine inandığını belirten analist, söz konusu altcoinin Chainlink (LINK) ve Band Protocol (BAND) gibi güçlü isimlerle rekabet edebilecek güce sahip olduğunu belirtiyor. Her ne kadar yaklaşık bir haftada %65’lik bir değer kaybı yaşasa da söz konusu kripto para biriminin 400-500 dolar bandında değer bulacağına inanıyor. Davis’e göre TRB bir Ethereum’a eşit olacak!

Sözü Band Protocol’e (BAND) getiren Davis, “DeFi canavarı” olarak tanımladığı tokenın %60 oranında değer kaybı yaşamasının aslında bir fırsat olduğunu bu durumun söz konusu DeFi varlığı için basit bir şekilde 10 kat büyüme anlamına geldiğini belirtti.

Değer kazanacağına inandığı son token olan Kava’nın (KAVA) bir sonraki Maker DAO olma potansiyeline sahip olduğunu belirten Davis, Kava’nın bu yıl bitmeden Bitcoin’i destekleyeceğini ve bu durumun kripto varlığı için önemli bir yükseliş katalizörü olabileceğini belirtiyor. Davis’e göre bir diğer önemli nokta 2 hafta öncesine kıyasla %55 değer kaybı yaşayan token için önemli bir pozisyon alma fırsatı olabileceği. Çünkü bu durum Kava’nın piyasa değerini 84 milyon dolardan milyarlarca dolara çıkarabilmeye zemin hazırlıyor.

Son Bir Uyarı!

Sıraladığı tokenların bazılarına yatırım yaptığını belirten Davis, yine de büyük risklere sahip olan DeFi piyasasında dikkatli olmaları konusunda yatırımcıları uyanmaktan da çekinmiyor. Ne de olsa kripto dünyasında her an her şey olabilir! Uyarıları dikkate almak bu noktada büyük önem arz ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları