binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin 1 Milyar Tokenlik Hibe Programı Başlattığını Duyurdu!

Bu Altcoin 1 Milyar Tokenlik Hibe Programı Başlattığını Duyurdu!

En popüler altcoinlerden birinin geliştiricileri, oldukça yüklü bir miktarı içeren bir hibe programı başlattıklarını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir Katman-2 ağı olan Polygon, resmi blog yazısına göre ekosistemi içinde yenilikçiliği ve büyümeyi teşvik etmeyi amaçlayan önemli bir girişim olan Topluluk Hibe Programını başlattığını duyurdu.

Bugün açıklanan program, şu anda MATIC olarak bilinen 1 milyar POL tokenini önümüzdeki on yıl içinde geliştiricilere dağıtmayı planlıyor.

Hibe programı, mevcut piyasa fiyatlarıyla 23 milyon dolara eşdeğer olan 35 milyon tokenlik bir ilk paketle başladı. Halen MATIC cinsinden olan bu tokenler artık dağıtıma hazır.

Program için finansman Polygon’un Topluluk Hazinesinden sağlanacak. Ekip, program kapsamında yılda yaklaşık 100 milyon POL tokeninin dağıtılacağını öngörüyor.

İlgili Haber  Moody's, FED Faiz İndirimi Olasılığı Hakkında Açıklama Yaptı

Programa katılanlar iki farklı kulvar arasında seçim yapabilecek. “Genel Hibe Yolu”, Polygon platformunda geliştirme yapmak isteyen tüm geliştiricilere açık olacak. Öte yandan “Tüketici Kripto Yolu”, kripto paraların benimsenmesini teşvik eden projelere yönelik. Bu, oyun, merkeziyetsiz sosyal uygulamalar, yapay zeka ve blockchain entegrasyonları ve NFT yenilikleri gibi çok çeşitli sektörleri içeriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail