coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin 60 milyon Dolarlık Yatırım Aldı, Fiyatı Yükselişe Geçti!

Bu Altcoin 60 milyon Dolarlık Yatırım Aldı, Fiyatı Yükselişe Geçti!

Yatırım şirketi DWF Labs EOS Network Foundation'a (ENF) 60 milyon dolarlık yatırım yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paraların geleceğine ilişkin beklentiler yükselirken pek çok proje milyon dolarlık fon toplamaya devam ediyor.

Bu bağlamda son olarak yatırım şirketi DWF Labs, bugüne kadarki en büyük ve en önemli yatırımlarından birini EOS Network Foundation’a (ENF) yaparak 60 milyon dolarlık yatırım anlaşması imzaladı.

DWF yatırımının 45 milyon dolarlık kısmı ile EOS token satın almayı, 15 milyon dolarlık kısmı ile de EOS tabanlı işletmelere ve projelere yatırım yapmayı taahhüt etti.

Bu yatırımın EOS Ağı’nın genişletilmesini ve kabul edilmesini hızlandırmayı amaçladığı ifade edildi.

Yatırım haberleri sonrasınıda büyük bir yükSeliş yaşayan EOS, 1,27 dolara kadar çıktı. Ancak bir miktar geri çekilme yaşayan EOS yazım esnasında 1,26 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

EOS Ağı Nedir?

EOS, blok zinciri tabanlı oyunlar (GameFi) oluşturmak ve merkezi olmayan uygulamaları (dApps) dağıtmak isteyen geliştiriciler için bir Katman-1 ağıdır.

EOS Network, saniyede dört kattan fazla takas ile Polygon (MATIC), BSC ve Avalanche’ı (AVAX) geride bırakan kurumsal sınıf EOS Ethereum Sanal Makinesi’ni (EVM) 14 Nisan’da piyasaya sürecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail