Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Binance TR'de Rekor Kırarak 3. Sıraya Yükseldi!

Bu Altcoin Binance TR’de Rekor Kırarak 3. Sıraya Yükseldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinglass verilerine göre Bella Protocol (BEL) marjlı sürekli sözleşmesinin %1412 gibi yüksek bir yıllık negatif fon oranına sahip olduğu ve işlem hacminin 700 milyon ABD dolarını aştığı açıklandı.

Binance TR’de BEL/TRY Spot İşlem Hacmi Büyük Yükseliş Gösterdi

Son 24 saatte BEL %59 arttı. BEL, şu anki fiyatı 1.06 dolar olan DeFi protokolü Bella Protokolünün yerel tokenidir.

Binance’in Türkiye’deki iştiraki Binance TR‘de son 24 saatte BEL/TRY spot işlem hacmi 1.1 milyar Türk lirasını (yaklaşık 58 milyon ABD Doları) aşarak sitede üçüncü sırada yer aldı.

Bella Protocol (BEL) Nedir?

Bella Protocol, kripto bankacılığını daha basit ve daha erişilebilir hale getirmek için tasarlanmış bir DeFi ürünleri paketi sağlayan bir platformdur.

Protokol, bazı blok zinciri platformlarını etkileyebilecek yüksek ücret ve yavaş işlem sorunlarını ortadan kaldırarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmayı ve aynı zamanda basitleştirilmiş DeFi akıllı portalı aracılığıyla kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Bella’nın akıllı havuz özelliği, kullanıcıların DeFi piyasasında mevcut olan en iyi getirilere erişmesine olanak tanırken, neredeyse sıfır gas ücretlerinden yararlanmalarını sağlar – çünkü bunlar doğrudan platform tarafından sübvanse edilir.

İlgili Haber
İnternetin Mucidi Kripto Paralar Hakkında Konuştu: ''Kumar Kadar Tehlikeli!''

Proje, Eylül 2020’de Binance’in Launchpool platformu aracılığıyla dağıtılan ilk proje olarak başlatıldı ve Arrington XRP Capital ve Ledger Capital dahil olmak üzere birçok önde gelen firmadan yatırım aldı.

Protokol, gizliliği koruyan hesaplama için blockchain tabanlı bir katman 2 çözümü olan ARPA ekibi tarafından oluşturulmuştur. BEL tokeni, Bella Protokolü ekosisteminin önemli bir bileşenidir ve hem sahiplerinin platformun yönetişimine katılmasına olanak tanıyan bir ödül tokeni olarak hizmet eder.

BEL, ağdan ücret ödülleri toplamak, Bella protokol ürünlerinde (robo-danışman aracı gibi) özel indirimler elde etmek ve stake ödülleri kazanmak için kullanılabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları