coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin "Büyük Duyuru Geliyor" Dedi, Tarih Verdi - Fiyatta Volalite Arttı

Bu Altcoin “Büyük Duyuru Geliyor” Dedi, Tarih Verdi – Fiyatta Volalite Arttı

Bu altcoinde geliştiriciler resmi bir duyurunun haberini verince fiyatında da ani bir yükseliş gerçekleşti. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yapay zeka altcoinleri arasında en popülerlerden olan The Graph (GRT) resmi X hesabından yapılan açıklamada, büyük bir duyurunun yapılacağı bildirildi.

Geliştiriciler tarafından yapılan duyuruda, 7 Kasım 2023’te The Graph’ın “yeni bir çağa” gireceği bildirildi.

Duyurunun ardından altcoinin fiyatında ani bir şekilde yaklaşık olarak %10’luk bir yükseliş gerçekleşti. Duyuru öncesi 0.1053 dolar seviyesinden işlem gören GRT, tırmanışın ardından zirve noktasında 0.1176 doları gördü ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.1164 dolardan işlem görüyor.

Yapılacak duyuruda nasıl bir yenilik sunulacağına dair herhangi bir detay verilmedi. Kripto para dünyasında bu tür “duyurunun duyurusu” şeklinde paylaşımlar geliştiriciler tarafından dikkat çekmek ve fiyatta bir yükseliş oluşturmak için sıklıkla kullanılıyor. The Graph için “haberi sat” tarzı bir olay yaşanacak mı henüz bilmiyoruz.

İlgili Haber  Günler Önce Yenilgiyi Kabul Eden Ayı Analisti il Capo Yine Konuştu: "Bu Seviyenin Altına İniş Son Ralliyi Geçersiz Kılar"

The Graph kendisini blockchain verilerine erişim imkanı sunan merkeziyetsiz bir veri pazarı olarak tanıtıyor. Özellikle yapay zeka trendinin güçlü yükselişler yaşadığı dönemde GRT de benzer şekilde bir fiyat artışı görmüştü. Çok da yeni bir altcoin olmayan GRT, ilk piyasaya sürüldüğü dönem olan 2021 yılı başındaki zirvesine göre %95.98 daha düşük bir bölgeden işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail