coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin, Gözüne Kestirdiği Ülkede Genişlemeye Devam Ediyor! Yeni Yatırımlarını Açıkladı

Bu Altcoin, Gözüne Kestirdiği Ülkede Genişlemeye Devam Ediyor! Yeni Yatırımlarını Açıkladı

Popüler bir altcoin, ekonomisi sorunlu bir ülkeyi gözüne kestirmiş gibi görünüyor. Yeni yatırımlarını duyurdular.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük altcoinlerinden biri olan Worldcoin (WLD), Arjantin’deki varlığını genişleterek ülkeye önemli bir doğrudan yatırım yapmaya hazırlanıyor.

Proje artık Arjantin’de büyümeye hazırlanıyor ve ek fonlar daha fazla Arjantinliye hitap etmek için operasyonları genişletmeye ayrılmış durumda.

Resmi blog yazısına göre, yatırımı artırma ve operasyonları genişletme taahhüdü, Arjantin’i bölge için bir Worldcoin merkezi olarak konumlandıracak ve ülkenin teknolojik ve ekonomik gelişimine dayanacak. Bu yatırımın bir parçası olarak, Worldcoin katılımcıları geliştiriciler, operasyon uzmanları, yazılım mühendisleri, veri analistleri ve daha fazlası için en az 50 nitelikli pozisyonda yer almayı planlıyor.

İlgili Haber  MicroStrategy ve Michael Saylor Durdurulamıyor: 200 Milyon Dolarlık Ek Bitcoin Hamlesi Geldi

Buna ek olarak, Arjantin’de yaz aylarında ülke genelinde 10’dan fazla şehirde iki deneyim mağazası da dahil olmak üzere 50’den fazla Worldcoin lokasyonunun açılması bekleniyor.

Blog yazısına göre her ay bir milyondan fazla Arjantinli Worldcoin’i destekleyen ilk cüzdan olan World App’i kullanıyor. Projeye katkıda bulunan geliştirici şirket tarafından geliştirilen ve işletilen World App, küresel ekonomiye erişimi artırmaya yardımcı oluyor. World App, 2024’ün ilk aylarında hem App Store’da hem de Google Play’de ülkede en çok indirilen uygulama olarak birkaç hafta geçirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları