Altcoin

Bu Altcoin, Piyasa Kan Ağlarken Yeni Ortaklığını Duyurdu!

Tezos, önde gelen e-spor devi ile anlaştı.

Kripto para piyasası aylardan beri görülmeyen bir düşüş ile sarsıldı ve sektör tam anlamıyla kan ağlıyor.

Bitcoin’in (BTC) 43.000 doların bile altını görmesi, altcoinler için tam olarak felaketi beraberinde getirdi.

Böyle bir ortamda hiçbir altcoin nefes alamaz durumdayken bir projenin büyük ortaklık duyurusu yapması ise dikkat çekti.

İlgili Haber
Kripto Para Piyasasındaki Sert Düşüş, Bu Analisti Korkutmadı: 100x Bekliyor!

XTZ’den Yeni Ortaklık İçin Cesur Zamanlama

Toplam piyasa değerine göre en büyük 46. kripto para birimi Tezos (XTZ), yeni ortaklığını bugün paylaştı.

Tezos, Avrupa’nın en büyük e-spor takımlarından birisi olan Team Vitality ile anlaştı. Ekip tarafından yayınlanan basın açıklamasında, ortaklığın 3 yıllık olduğu vurgulandı.

İki ekip, daha fazla kullanıcıyı hem Tezos hem de Team Vitality’e nasıl çekecekleri üzerine çalışacak. Tezos ekosistemi üzerinde blockchain’in faydaları ve e-spor odaklı eğitimler verecek olan Team Vitality, karşılığında Tezos ağının faydalarından yararlanacak.

Team Vitality CEO’su Nicolas Mauer konu hakkında yaptığı açıklamada bu ortaklığın büyük bir değişime gebe olduğunu vurguladı. 2022 yılında birçok e-spor etkinliğinin yapılacağını belirten CEO, 2022’de XTZ’nin de adının çok duyulacağını ima etti.

8 farklı oyun kulvarında yarışan e-spor takımının 13 milyondan fazla takipçisi var ve ortakları arasında Adidas bile yer almakta.

Tezos ise bu ortaklığın duyurulması ile normalde ciddi bir yükseliş elde edebilecekken piyasanın durumundan dolayı düşüş yaşamaya devam ediyor. XTZ son 24 saat içerisinde %12 değer kaybetti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu