Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Shiba Inu'yu (SHIB) Tahttan İndirdi: 1000 Ethereum Balinasının Yeni Gözdesi!

Bu Altcoin Shiba Inu’yu (SHIB) Tahttan İndirdi: 1000 Ethereum Balinasının Yeni Gözdesi!

Takip et

Dünyanın en büyük 1.000 Ethereum (ETH) balinasının en fazla alıp sattığı ve en fazla balina cüzdanında bulunan altcoin Chainlink (LINK) oldu.

Böylelikle LINK, balinalar arasında en fazla alınıp satılan token olma unvanını Shiba Inu’dan (SHIB) aldı.

Ethereum Balinaları Son 24 Saatte Ortalama 7.710 LINK Satın Aldı

WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre Chainlink dünyanın en büyük 1.000 ETH balinası tarafından yüksek talep görmeye başladı. Balinalar son 24 saatte, ortalama olarak 7.710 LINK tokeni satın aldı ve 105.877 dolar ödedi. Son gelişme ile birlikte altcoin, en fazla sayıda Ethereum balinası tarafından tutulan coin olma unvanını da Shiba Inu’dan aldı.

Bilindiği üzere SHIB kısa bir süre önce Robinhood borsasında listelenerek fiyatında önemli bir artış yaşamış ancak bunun ardından yükselişinin önemli bir kısmını yeniden eritmek zorunda kalmıştı.

Three Arrows Capital De Chainlink Satın Alan Balinalar Arasındaydı

Chainlink tarafında yaşanan gelişmelere dönecek olursak, 10. en büyük ETH balinası olan Three Arrows Capital bugün 1.8 milyon dolar ödeyerek yaklaşık olarak 135.989 adet LINK satın aldı. Benzer şekilde “Radagast” isimli balina da 3.7 milyon dolar ödeyerek 269.816 adet LINK tokeni aldı. “Great Goblin” isimli Ethereum balinası ise 2.7 milyon dolar ödedi ve 199.015 Chainlink’i cüzdanına ekledi.

Altcoin son zamanlarda gerçekleştirdiği ortaklık anlaşmaları ile ve BNBChain ile Polygon üzerindeki projeler için sağladığı entegrasyon adımlarıyla birlikte ETH balinaları tarafından ilgi görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları