Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Sürpriz Çin Duyurusu Yaptı, Fiyatında Ani Sıçrama Kaydetti!

Bu Altcoin Sürpriz Çin Duyurusu Yaptı, Fiyatında Ani Sıçrama Kaydetti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blok zinciri tabanlı bir finansal hizmetler sağlayıcısı olan LeverFi (LEVER) altcoini, Hong Kong ve Çin’deki hizmetlerini genişletmeyi ve aynı zamanda mevcut web3 topluluğu için merkeziyetsiz finans girişimleri geliştirmeyi planladığını açıkladı.

Şirket, ödemeler, fon yönetimi ve gerçek getirili ürünler de dahil olmak üzere uyumlu finansal hizmetler sunmayı amaçlıyor.

LeverFi, Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu’nun (SFC), Hong Kong ve Çin’de web3’ün büyümesi için olumlu bir tetikleyici görevi göreceğine inandığı blok zinciri düzenlemeleri için şeffaf kılavuzlara doğru ilerlemesinden duyduğu heyecanı dile getirdi.

Çin duyurusunun ardından LEVER fiyatında yaşanan yükselişi gösteren grafik.
İlgili Haber
Bu Altcoin "Büyük Duyuru" Yapacağını Açıkladı: Fiyatında Artış Var!

LeverFi Altcoininin Genişleme Planları Çin’in Blok Zincir Ortağı IOST ile İşbirliği İçinde

LeverFi’nin genişleme planları, Çin hükümetinin değerli bir blok zinciri ortağı ve LeverFi’nin ilk yatırımcılarından biri olan IOST ile işbirliği içinde.

LeverFi, Hong Kong pazarında tam uyumluluğu sağlamak için ticari eşleştirme, pazar araştırması ve düzenleyici lisanslama konularında destek sağlayan Hong Kong Ticaret Geliştirme Konseyi’nin (HKTDC) yardımıyla operasyonlarını ve ekibini kademeli olarak Hong Kong’a taşıyor.

LeverFi, yaklaşan kripto para lisanslama sistemi ve yatırımcı koruma önlemlerine ilişkin kamuoyuyla yapılan istişareler de dahil olmak üzere Hong Kong’un finansal lisans rejimine aktif olarak katılmayı amaçlıyor. Şirket, kurumlara, şirketlere ve akredite yatırımcılara yönelik tekliflerini genişletmek için fon yönetimi ve ödemeler için geleneksel finansal hizmetler lisanslarına başvurmayı planlıyor.

LeverFi ayrıca, günlük kullanıcıları güvenli ve uyumlu bir şekilde dijital varlıklara maruz kalma konusunda desteklemek için ticari ETF’ler ve diğer perakende ürünleri piyasaya sürmeyi planlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları