binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Yeni Ağını Duyurdu, Fiyat Ters Tepki Verdi!

Bu Altcoin Yeni Ağını Duyurdu, Fiyat Ters Tepki Verdi!

IOTA kurucu ortağı Dominik Schiener, önümüzdeki aylarda bir IOTA 2.0 ağı çıkarmayı ve MIOTA tokenlerinin faydasını artırmayı planladığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coindesk‘in haberine göre IOTA kurucu ortağı Dominik Schiener, önümüzdeki aylarda bir IOTA 2.0 ağı çıkarmayı ve MIOTA tokenlerinin faydasını artırmayı planladığını söyledi.

IOTA geliştiricileri IOTA 2.0 ağı ile birlikte merkezi olmayan uygulamaları destekleyecek yeni bir ekosistem fonu ve yeni bir blockchain çıkarmayı planladıklarını bu değişiklikle MIOTA tokenlerinin değerini artırmasını ve ağ güvenliğini iyileştirmesini beklediklerini söyledi.

IOTA 2.0 bu yılın 4.çeyreğinde hayata geçmesi bekleniyor ve 4 Ekim’de yayınlanması planlanan Stardust hard fork’unun IOTA 2.0’ın temeli olması bekleniyor.

Dominik Schiener açıklamasında şunları söyledi:

“Daha fazla finansmana sahip olmadığımız sürece yetişemeyeceğiz ve IOTA yavaş yavaş pazar payını ve piyasa değerini kaybetmeye devam edecek.

Bu aşağı yönlü sarmaldan kurtulmak için benimsenmeyi ve büyümeyi artıracak önemli değişiklikler yapmaya başlamamız gerekmektedir.

IOTA’nın bu pazarda başarılı olmak için mücadele etme şansına sahip olmasını istiyoruz.”

IOTA temsilcisi ise “Kendi kendini idame ettiren sistem olarak IOTA 2.0 , IOTA ağının güvenliğini artırmanın ve dolayısıyla IOTA üzerinde oluşturulacak uygulamalar ve katman 2 ağlar için daha fazla talep yaratmanın anahtarıdır.” dedi.

2017 boğa piyasasında en çok heyecanlanan ve en hızlı büyüyen tokenlardan biri olarak karşımıza çıkan IOTA, haberin ardından %3 düşüş yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail