Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Alarm: "Yarın Büyük Bir Duyuru Yapacağız, Bildirimlerinizi Açın!"

Bu Altcoinde Alarm: “Yarın Büyük Bir Duyuru Yapacağız, Bildirimlerinizi Açın!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Threshold Network (T) altcoin geliştirici ekibi Twitter üzerinden yaptığı açıklamada yarın büyük bir haber vereceğini duyurdu ve kullanıcılardan kaçırmamaları için bildirimleri açmalarını istedi.

Threshold Network, çeşitli dApp’ler için bir kriptografik primitif paketi sağlayan ve sürdüren merkeziyetsiz bir threshold kriptografi ağıdır. Ağ, Keep Network ve NuCypher arasındaki protokol birleşmesinin ürünü olarak ortaya çıktı ve bu birleşme 1 Ocak 2022’de T token’ın piyasaya sürülmesiyle tamamlandı.

Threshold Network Binance’te işlem yapılabilir bir varlık olarak listelenmiş durumda.

İlgili Haber
Bitcoin Neden Düştü! Binance CEO'su Hakkındaki İnterpol İddialarının Kaynağı Ne?

Binance ayrıca Threshold Network ile tBTC ve thUSD gibi ürünleri hakkında araştırma raporları da sunuyor.

tBTC, Bitcoin sahiplerinin BTC’lerini aracılar olmadan DeFi’de kullanmalarına olanak tanıyan, Ethereum ağı üzerinde merkezi olmayan bir BTC varlığıdır. Threshold Network’ün threshold kriptografisi tarafından desteklenir ve tBTC’yi mint etmek ve kullanmak için T tokenlerini teminat olarak bağlayan bir staker ağına dayanır.

thUSD, teminat olarak BTC veya ETH kullanılarak ödünç alınabilen USD’ye oranla 1: 1 sabitlenmiş bir stablecoin’dir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları