Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Balina Zararına Satmaya Başladı: Fiyat Etkileniyor!

Bu Altcoinde Balina Zararına Satmaya Başladı: Fiyat Etkileniyor!

Kısa bir süre önce popüler olan likit staking türevi altcoinlerden biri, balinanın yaptığı işlemler nedeniyle fiyatında dalgalanma yaşıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir grup akıllı alım satım işlemiyle 130.000 Lybra Finance (LBR) altcoini biriktiren bir kripto para balinası, bugün tüm varlıklarını 45 ETH (yaklaşık 85.635 dolar) zararına satarak token fiyatının düşmesine neden oldu.

On-chain verilerine göre, balina 20 Mayıs’ta 68.259 LBR için 50 ETH, beş gün önce 50.944 LBR için 100 ETH ve dört gün önce token fiyatının zirvesinde 11.467 LBR için 25 ETH swap yapmıştı. Daha sonra 14 saat önce tüm LBR’sini 130 ETH’ye satarak bu işlem için 45 ETH’lik bir zararı da kabul etmiş oldu.

Balinanın hareketleriyle birlikte bulunduğumuz hafta içinde 4.5 dolara kadar tırmanan LBR fiyatı gün içerisinde yaşadığı ek %40 düşüşün ardından ortalama 1.46 dolardan işlem görüyor.

LBR fiyatında yaşanan ani dalgalanmayı gösteren grafik.

Balina, tokenlerini LBR fiyatının 2.2 dolar olduğu bir seviye civarından sattı.

İlgili Haber
XRP Avukatı: "Ripple-SEC Davasında Bu Tarihe Kadar Karar Çıkmazsa Şok Olurum"

Lybra Protokolü, eUSD adı verilen stabil ve faiz getiren bir stablecoin sağlamayı amaçlayan merkeziyetsiz bir protokoldür. eUSD, proof-of-stake ödüllerinden gelir elde eden likit staking türevleri olan ETH ve stETH tarafından destekleniyor. Kullanıcılar ETH veya stETH yatırabiliyor, bunlara karşılık eUSD basabiliyor ve teoride stETH ödüllerinden eUSD cinsinden stabil gelir elde edebiliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay