coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerXRP Avukatı: "Ripple-SEC Davasında Bu Tarihe Kadar Karar Çıkmazsa Şok Olurum"

XRP Avukatı: “Ripple-SEC Davasında Bu Tarihe Kadar Karar Çıkmazsa Şok Olurum”

XRP token sahiplerini temsil ettiğini iddia eden avukat John Deaton, Ripple-SEC davasının bitiş tarihine dair konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

XRP altcoin sahiplerinin avukatı olarak tanınan John Deaton, yayınladığı bir YouTube videosunda Ripple ile SEC arasında devam eden yasal mücadelenin sonuç tarihine dair konuştu.

John Deaton, Yargıç Analisa Torres’in geçmişteki kararlarına atıfta bulunarak, özet kararın ne zaman verileceğini öngören yeni bir zaman çizelgesi ortaya koydu.

Hatırlanacağı üzere Deaton daha önce, Daubert davalarına bakan yargıcın geçmişteki karnesine dayanarak karar için 6 Mayıs 2023 tarihini öngörmüştü.

Deaton, yeni tahmininde Hinman’ın konuşma belgelerinin 13 Haziran 2023’e kadar kamuoyuna açıklanmasını da hesaba kattı. Yargıç Torres’in kararı büyük olasılıkla Eylül 2023 sonuna kadar verebileceğini söyledi.

İlgili Haber  Dikkat: Ethereum'da Yaşanan Son Yükselişin Nedeni Yalan Haber Çıktı! İşte Detaylar

Cuma günü verdiği bir röportajda konuşan avukat, kararın tüm Hinman belgelerinin kamuoyuna açıklanmasından sonra verilmesi halinde, hükmün daha anlamlı hale geleceğini açıkladı:

“Eylül ayı sonuna kadar Yargıçtan bir karar alamazsak büyük bir şok yaşayacağım. Kesinlikle şok olurum ve bunun olacağını sanmıyorum.”

XRP davasının dayanak noktasının sahip olduğu düzenleyici önem göz önüne alındığında, özet kararın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto para piyasası ekosistemi için son derece önemli olabileceği zaten biliniyor.

BD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) 2020 yılında Ripple’a karşı açtığı davada, şirketin XRP tokenlerini kayıtsız bir menkul kıymet arzı ile sattığını iddia etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Leman

Ya siktiret bu dallamayı. Xrp nin avukatı felan değil bildiğin sahtekar. İkide bir tarih açıklayıp milleti terse bırakıyor.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları