coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinden Milyoner Olan Dev Balina, Yeniden Alımlara Başladı!

Bu Altcoinden Milyoner Olan Dev Balina, Yeniden Alımlara Başladı!

BONK'taki bu yükseliş balinaları da hareketlendirirken BONK ticaretinden yaklaşık 7 milyon dolar kazanan balina tekrar alımlara başladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen borsaları Binance ve Coinbase listelemeleri sonrasında büyük bir yükseliş yaşayan Solana tabanlı mem token BONK son zamanlarda düşüş trendine girmişti.

Ancak Bitcoin’de dün yaşanan ralliyle birlikte harekete geçen BONK son 24 saat içerisinde %26 yükseliş kaydetti.

BONK’taki bu yükseliş balinaları da hareketlendirirken BONK ticaretinden yaklaşık 7 milyon dolar kazanan balina tekrar alımlara başladı.

Lookonchain‘in paylaşımına göre BONK’tan 6,9 milyon dolar kazanan akıllı balina, bugün yine 386 SOL (40 bin dolar değerinde) karşılığında 3,29 milyar BONK satın aldı.

Lookonchain ayrıca bu balinanın yaklaşık 9 aydır BONK biriktirdiğini ve Binance listelemesi sonrasında elindeki BONK’ları satmaya başladığını söyledi.

“BONK ticaretinde yaklaşık 6,9 milyon dolar kazanan bu akıllı balina, bugün yine 3,29 milyar BONK satın aldı ve bu BONK’lar için 386 Solana (40 bin dolar değerinde) harcadı!

Bu balina 9 ayda yalnızca 6.998 SOL (276 bin dolar) maliyetle 371,4 milyar BONK biriktirdi ve BONK yükselişi sırasında BONK’ların yarısını 50.139 SOL (5,2 milyon dolar) karşılığında sattı.”

BONK yazım esnasında 0, 00001289 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail